Skip to main content

Naujienos

farmer's hand watering a young plant
2024-05-16

Seminaras ŽALIA IDĖJA – TVARAUS LAISTYMO SPRENDIMAI

Gegužės 30 d. kviečiame į seminarą ŽALIA IDĖJA – TVARAUS LAISTYMO SPRENDIMAI, kuriame pasakosime apie protingą vandens panaudojimą, tvarius laistymo sprendimus ir pristatysime laistymo sistemos konceptą iš atsinaujinančių energijos šaltinių.

olympus digital camera
2024-03-03

MOKYMAI „DEKORATYVINIS AUGALŲ FORMAVIMAS“

Kovo 15 d. kviečiame į mokymus „DEKORATYVINIS AUGALŲ FORMAVIMAS”. Mokymus ves sodininkas, kraštovaizdžio architektas turintis 30 metų patirtį aplinkos projektavimo, želdinimo srityje, UAB „Floralita dizainas“ kūrybos vadovas Vladimiras Eicher-Lorka.

mokymai-2
2024-03-02

PRAKTINIAI MOKYMAI

Sulaukę ne vienos užklausos dėl praktinių mokymų, kuriuos vedė Vladimiras Eicher-Lorka, kovo 22 dieną dar kartą  kviečiame apsilankyti sodininko, kraštovaizdžio architekto, UAB „Floralita dizainas” kūrybos vadovo sodyboje – medelyne, kuriame vyks AUGALŲ DEKORATYVINIO FORMAVIMO, SKIEPIJIMO PRAKTINIAI MOKYMAI.

meziagos-ir-technologijos_1-1
2024-03-01

MEDŽIAGOS, TECHNOLOGIJOS IR SPRENDIMAI APLINKOS PROJEKTAVIME IR ĮRENGIME

Balandžio 12 d. kviečiame į mokymus MEDŽIAGOS, TECHNOLOGIJOS IR SPRENDIMAI APLINKOS PROJEKTAVIME IR ĮRENGIME, kuriuose išgirsite daug informacijos, patarimų apie aplinkos įrengimą nuo takų iki vandėns telkinių.
Savo sukaupta patirtimi dalinsis  kraštovaizdžio architektas,  UAB „Floralita dizainas“ kūrybos vadovas Vladimiras Eicher-Lorka, projektuojantis bei įgyvendinantis projektus  daugiau nei 30 metų, 

25
2024-02-12

PASIVAIKŠČIOJIMAS PO RODODENDRYNĄ LRT LAIDOJE „ČIA MANO SODAS“

„Pasodinai ir pamiršai“: Danguolė Liagienė laidoje „Čia mano sodas“ apie tai, kodėl geriau rododendrų negenėti ir kaip jais rūpintis, kad gyvuotų šimtmečius.

2024-wla-awards
2024-02-02

2024 M. PASAULIO KRAŠTOVAIZDŽIO ARCHITEKTŪROS (WLA) KONKURSAS

Pasaulio kraštovaizdžio architektūros (WLA) renginys yra prestižinė pasaulinė apdovanojimų programa, siekianti populiarinti šią profesiją visame pasaulyje. Kasmet organizuojamuose apdovanojimuose pristatomi projektai, demonstruojantys išskirtinį kūrybiškumą, tvarumą ir poveikį aplinkai. WLA konkurse norima aprėbti įvairius kraštovaizdžius – nuo miesto parkų ir viešųjų erdvių iki gyvenamųjų sodų ir ekologinio atkūrimo projektų, skatinančių bendruomeniškumo jausmą ir ryšį su gamta. […]

erozija_1
2024-01-15

NORINT PAMAITINTI PASAULĮ, REIKIA PAMAITINTI DIRVOŽEMĮ

Humusingas dirvožemis, kuriame veši augmenija, susidarė per daugelį tūkstančių metų. Jo dėka auginame maistą, pašarus bei išteklius pramonei. Dirvoje ne valomas vanduo, reguliuojamas jo kiekis, vyksta maistinių medžiagų cirkuliacija, užtikrinma biologinė įvairovė. Tai ir pasaulinis anglies sugėrėjas, kuris atlieka svarbų vaidmenį  klimato kaitos procesuose. Po agrarinės revoliucijos, pažabojus industrines technologijas, masiškai pradėjus naudoti  mineralines trąšas […]

gamta_ir_miestas_
2023-10-11

Konferencija MIESTAS IR GAMTA – NUO TVARIŲ ŽELDYNŲ ĮRENGIMO IKI EFEKTYVIOS PRIEŽIŪROS

Lietuvos želdintojų ir dekoratyvinių augalų augintojų asociacija (LŽDAAA) kartu su Lietuvos dendrologų draugija bei Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija kviečia į  KONFERENCIJĄ  MIESTAS IR GAMTA – NUO TVARIŲ ŽELDYNŲ ĮRENGIMO IKI EFEKTYVIOS PRIEŽIŪROS.

v
2023-08-24

VARŠUVOS ŽELDINIAI

Miestas, planuojantis žalias erdves mažiausiai 50 metų į priekį –  tokia mintis sukosi svečiuojantis kaimyninės šalies sostinėje. Po keturių dienų praleistų Varšuvoje, dalinuosi įspūdžiais apie šio miesto gatvių želdinius.
Varšuva bei jos kraštovaizdis formavosi karų, ekonominės plėtros bei ….

lietuvos-krastovaizdzio-ivairove-1-2013
2023-07-25

LIETUVOS KRAŠTOVAIZDŽIO ĮVAIROVĖ 1/2013

Leidinyje pristatomos 2002-2012 m. iniciatyvos bei idėjos, įžvalgos, susijusios su vaikų ir pedagogų švietimu kraštovaizdžio klausimais, kraštovaizdžio tvarkymu, planavimu bei puoselėjimu mūsų vaikų darželiuose ir mokyklose.


KONTAKTAI
Asociacijos prezidentė Danguolė Liagienė
Asociacijos administratorė Lidija Sakalauskienė

© Lietuvos želdintojų ir dekoratyvinių augalų augintojų asociacija 2024