Skip to main content
Naujienos
2018-08-05

ASOCIACIJOS NARIŲ IŠVYKA Į KLAIPĖDĄ

ASOCIACIJOS NARIŲ IŠVYKA Į KLAIPĖDĄ

Išvykos tikslas buvo aplankyti kolegas klaipėdiečius iš sodo centro „Frezija”, „Klaipėdos želdinių” įmonę, „Megaplanto” medelyną.
Atvažiavę į skverą tarp Bokštų ir Puodžių gatvių, apžvelgėme jo rekonstrukcijos projektą – ši vieta, pagal Klaipėdos savivaldybės planus, turi tapti iškilios asmenybės Vydūno skveru. Aplankėme Donelaičio skverą, pasivaikščiojome Klaipėdos senamiesčio gatvelėmis diskutuodami opia tema – kiek vertingas žmogui ir miestui yra senas medis ir kur ta riba, priežastis, dėl kurios jis gali arba turi būti pakeistas kitu, nauju medžių, arba būti tiesiog pašalintas.
Kelionės metu aplankėme pietrytinėje miesto dalyje naujai įrengtą Sąjūdžio parką. Kiek žinome, parko įrengimo darbai jau yra priduoti, tačiau vaizdas kurį mes pamatėme tiesiog šokiravo. Būtų įdomu sužinoti, kaip miesto valdžia vertina šio projekto atlikimo darbus – želdinių kokybę bei jų pasodinimą, reljefo suformavimą, grunto, skirto vejai bei želdiniams kokybę, pusiau kietos takų dangos įrengimą, bortelių paklojimą.


kelione-i-klaipeda-originalas
kelione-i-klaipeda-orginalas-7
kelione-i-klaipeda-orginalas-5
kelione-i-klaipeda-orginalas-8
asociacijos-nariu-kelione-i-klaipeda-3

KONTAKTAI
Asociacijos prezidentė Danguolė Liagienė
Asociacijos administratorė Lidija Sakalauskienė

© Lietuvos želdintojų ir dekoratyvinių augalų augintojų asociacija 2024